Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Studentët në protestë, policia futet në ambientet e Fakultetit të Arkitekturës (film)

Nga Media 0

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka publikuar një video në të cilën shihen dy punonjës të policisë brenda ambienteve të Fakultetit të Arkitekturës Urbanistike. Berisha shkruan: “Ja se si Narkos me uniformë përdhosin tempullin e Universitetit, konkretisht mjediset e FAU! sb”

(B.B/ Faxweb.al)

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej