Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ruçi largohet, Paloka merr drejtimin e seancës plenare

Nga Media 0

Pasi kryeparlamentari Gramoz Ruçi është larguar nga Parlamenti së bashku me kreun e qeverisë, seanca është drejtuar nga deputeti i PD Edi Paloka.

Edi Paloka, i ka dhënë një sygjerim deputetit të PS, Ervin Bushatit para se socialisti të merrte fjalën.

“Më lejoni një rekomandim miqësor, nëse i keni shabllon ato që do të thoni, ju lutëm na kurseni kohen…”, ka thënë Paloka, në momentin kur mbaroi fjalën, deputetja Ferhati.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej