Ka than' i moçmi: 

"Ma kollaj asht me mbushun një thes me pleshta sesa me i ba bashk dy shqiptarë."

 
                                                                                        -Gjergj Fishta

Përgatitjet për “El Klasiko”-n fillojnë me një minutë heshtje

Nga Klodiana 0

Barcelona dhe Reali i Madridit në këtë fundjavë do të përballen në supersfidën e famshëm spanjolle “El Clasiko” në La Liga. Përgatitjet për këtë ndeshje mjaft të rëndësishme kanë nisur në të dy kampet stërvitore me nga një minutë heshtje në nder të viktimave që humbën jetën në aksidentin tragjik që skuadra braziliane e Çapekoenses pësoi gjatë udhëtimit për në Kolumbi.

barcelona real-madrid2-470x247

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej