Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Nis festa në Elbasan, Dita e Verës pritet me këngë e valle (Film)

Nga Media 0

Me flamurin shqiptar dhe atë të Kosovës në duar, valltarët në Elbasan kanë nisur festimet për Ditën e Verës. Nën tingujt e muzikës teksa hedhin valle në mes të qytetit, ka nisur festa që do të zgjasë gjatë gjithë ditës së nesërme. E gjithë Shqipëria i gëzohet kësaj feste, megjithatë Elbasani mbetet epiqendra e festimeve.

https://web.facebook.com/elbasaninews.al/videos/954157101427375/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej