Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Manjani: Meqë ishte sajesë, pse Xhafaj e dorëzoi vëllain në burg?

Nga Media 0

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj e ka cilësuar sajesë dixhitale të opozitës dëshminë e Albert Veliut mbi të vëllanë, Agron Xhafaj.

Ish-ministri Manjani duke komentuar këtë deklaratë thotë se nëse do të ishte kështu pse përse e dorëzoi vëllain në burg në Itali?!! Me një sajesë?!

Manjani shkruan: “Sajesë digiitale e opozitës”- paska thënë Ministri i Brendshëm.

Po mirë, le ta besojmë se është kështu siç thotë Ai, përse e dorëzoi vëllain në burg në Itali?!! Me një sajesë?!

Po “bashkëpunëtorin” si e gjetën kur ishte ende i pa njohur?! Mos ja tha gjë vëllai se kush është?!

Qesharakë dhe qaramanë!

Shpërfytyrim Rilindas!”

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej