Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Lleshaj i jep “Medaljen e Nderit” Ina Nukës: Nuk jam për të mbajtur fjalime, por dua të jem mes kolegëve

Nga Media 1

Efektivja e Policisë Ina Nuka  e cila ngeli i plagosur në protestën e 22 nëntorit të 2018  është dekoruar me “Medaljen e Nderit” nga ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj.

Kjo medalje Mukës i është dhënë nga ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj gjatë një ceremonie  në Ministrinë e Brendshme, ku ishin të pranishëm drejtuesit më të lartë të Policisë së Shtetit dhe disa kolegë të repartit “Shqiponja”.

“Ndoshta fjalët janë të tepërta, por thjesht dua t’ju falënderoj të gjithëve për mirënjohjen dhe nëse kam një ëndërr apo vazhdoj të kem, nuk është të jem këtu e të mbajë fjalime para jush, por është të jem aty, në mes të kolegëve të mi”, tha Ina Nuka, efektivja që u plagos

Loading...

Komente (1)

  1. Kujtova mos i ka dhuru noi gisht?! Apo erdhi me te gjitha gishtat n’rregull! Jo, se pata frike mos ngelte pa martu..E kam me Lleshin, Ines i uroj cdo te mire!

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej