Lleshaj i jep “Medaljen e Nderit” Ina Nukës: Nuk jam për të mbajtur fjalime, por dua të jem mes kolegëve

Duhet të lëçisni

Dhunuan për vdekje të riun dhe e hodhën në rezervuar, identifikohen autorët e krimit makabër në Korçë

Policia e Korçës ka identifikuar autorin e vrasjes makabre të 25-vjeçarit Fridman Xhaferraj, i cili dyshohet se është dhunuar për vdekje dhe më pas...

Ik maturant! “Apliko jashtë!”, “Ik, larg!”

Nga Orilda Kalami Provimet e maturës janë përballja e parë e një filize me shtetin. Një filizë idealist, ëndërrimtar, pasionant, naiv, me talente, pa talente,...

EURO 2020: Dita e Lewandowski dhe Spanjës, 3 duelet në program për sot

EURO 2020 vijon rrugëtimin dhe sot janë programuar tre duelet e radhës në grupe. Në grupin D luhet edhe ndeshja tjetër prej orës 15:00,...

Përmirësohet situata me koronavirusin në Maqedoninë e Veriut, shënohet dita e parë pa asnjë viktimë pas 9 muajsh

Maqedonia e Veriut të dielën (13 qershor) nuk ka regjistruar asnjë viktimë me COVID-19 duke shënuar ditën e parë pa viktima që nga shtatori...

Efektivja e Policisë Ina Nuka  e cila ngeli i plagosur në protestën e 22 nëntorit të 2018  është dekoruar me “Medaljen e Nderit” nga ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj.

Kjo medalje Mukës i është dhënë nga ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj gjatë një ceremonie  në Ministrinë e Brendshme, ku ishin të pranishëm drejtuesit më të lartë të Policisë së Shtetit dhe disa kolegë të repartit “Shqiponja”.

“Ndoshta fjalët janë të tepërta, por thjesht dua t’ju falënderoj të gjithëve për mirënjohjen dhe nëse kam një ëndërr apo vazhdoj të kem, nuk është të jem këtu e të mbajë fjalime para jush, por është të jem aty, në mes të kolegëve të mi”, tha Ina Nuka, efektivja që u plagos

Më shumë shkrime

1 koment

  1. Kujtova mos i ka dhuru noi gisht?! Apo erdhi me te gjitha gishtat n’rregull! Jo, se pata frike mos ngelte pa martu..E kam me Lleshin, Ines i uroj cdo te mire!

Lër një përgjigje

Ju lutem lini komentin tuaj!
Ju lutem vendosni emrin këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

E Freskët taze

Dhunuan për vdekje të riun dhe e hodhën në rezervuar, identifikohen autorët e krimit makabër në Korçë

Policia e Korçës ka identifikuar autorin e vrasjes makabre të 25-vjeçarit Fridman Xhaferraj, i cili dyshohet se është dhunuar për vdekje dhe më pas...

Ik maturant! “Apliko jashtë!”, “Ik, larg!”

Nga Orilda Kalami Provimet e maturës janë përballja e parë e një filize me shtetin. Një filizë idealist, ëndërrimtar, pasionant, naiv, me talente, pa talente,...

EURO 2020: Dita e Lewandowski dhe Spanjës, 3 duelet në program për sot

EURO 2020 vijon rrugëtimin dhe sot janë programuar tre duelet e radhës në grupe. Në grupin D luhet edhe ndeshja tjetër prej orës 15:00,...

Përmirësohet situata me koronavirusin në Maqedoninë e Veriut, shënohet dita e parë pa asnjë viktimë pas 9 muajsh

Maqedonia e Veriut të dielën (13 qershor) nuk ka regjistruar asnjë viktimë me COVID-19 duke shënuar ditën e parë pa viktima që nga shtatori...

Zgjedhjet në PD/ Mbyllet numërimi në total: Fiton bindshëm Lulzim Basha me 81.7%

Ka përfunduar numërimi i votave në shkallë vendi në zgjedhjet brenda PD-së, për kreun e ri. Ka përfunduar numërimi në total i votave në të...