Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Fsheh kokainën në tavanin e makinës, policia serbe arreston bosin shqiptar të drogës

Nga Ejona 0

Policia serbe ka arrestuar sot një shqiptar nga Kosova me emrin Vlasuf Haziri, 58 vjeç, pasi është kapur me katër kilogramë drogë të paketuar në 16 pako.

Mësohet se autori është arrestuar pranë Bujanovcit. Sipas policisë droga ishte e fshehur në tavanin e makinës së 58 vjeçarit.

Haziri konsiderohet si një prej bosëve kryesor të drogën në rajonin e Tërnocit të Madh pranë Luginës së Preshevës.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej