Ka than' i moçmi: 

 "Kurrë nuk kemi të drejtë të quhemi komb i qytetëruar, sado që të mësojmë gjuhë të huaja, sepse kombi nuk qytetërohet vetëm me mësimin e gjuhëve të huaja, por me mësimin e gjuhës së vet.”

                                                                                        -Filip Shiroka

Filmohet në Shqipëri krijesa e mistershme, monstra e parë në vendin tonë bën jehonë në mediat e huaja (Film)

Nga Media 0

Krijesa mitologjike “Loch Ness” e cila besohet se jeton në liqene është filmuar në Shqipëri.
Video e krijesës misterioze është filmuar në Liqenin e Prespës nga banorët e zonës.
Nga uji i liqenit shfaqet qafa e krijesës e cila lëviz lart e poshtë derisa zhduket nën ujë.
Ky lajm ka bërë jehonë në mediat ndërkombëtare si “Daily Mail” dhe “The Sun”.
 “Monstra Loch Ness është filmuar në Shqipëri në Liqenin e Prespës, i cili lag Shqipërinë, Greqinë dhe Maqedoninë. Në video duket koka dhe qafa e krijesës teksa del dhe futet në ujë, shkruan Daily Mail.
Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej