Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Basha: Europa po pret që të rrëzojmë Ramën!

Nga Media 0

Kur na ndajnë 4 ditë nga protesta e opozitës, Lulzim Basha po përpiqet të bindë shqiptarët se rrëzimin e Edi Ramës po e presin edhe ndërkombëtarët.

“Europa po pret, i ka sytë nga ne. Në Europë kjo qeveri do të kishte rënë dhe gjysma e saj do të ishte në burg, ndaj më 16 shkurt kjo forcë dhe fuqi është mbi Parlamentin e hajdutëve mbi qeverinë e hajdutëve është Bashkim Europian dhe kushtetues”, tha Basha.

Lideri i opozitës kërkoi nga burrelsit që të marrin shembullin europian për të dërguar pas hekurave shtetarët të cilët vjedhin popullin: “Në Europë i përzënë hajdutët, i çojnë në burg”.

Prej 16 shkurtit, kryedemokrati beson se do të vendoset një standard i ri, ku qeveria do të ketë frikë nga populli.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej