Ka than' i moçmi:

"Lot derdhin Vaitonjësit! Dëshpërim pësojnë të Dëshpëruarit! Frikë ndjejnë Frikacakët! As “ëndra të dërmuara” as “gjuhë të kryqëzuara”, as “ideale të përpira”, as “të arthme të mbuluar me blozë dhe me hi’ – s’ka për Ne!" - Lasgush Poradeci  

Basha: Berisha do jetë deputet i PD-së, por nuk miraton Bregun dhe Selamin

Nga Rexhina Biba 0

basha1-1

Kreu i PD-së, Lulzim Basha deklaroi nga studio Opinion se lideri historik i Partisë Demokratike, z. Sali Berisha, do të jetë deputet i kësaj partie sa herë që ai të dëshirojë. Ky vendim është i padiskutuar, duke poasur parasysh kontributin e tij të padiskutuar në vite.

Basha është pyetur për dy deputetë të tjerë të cilët pas humbjes në Dibër, i kanë shpeshtuar kritikat e tyre, fjala është për deputeten Majlinda Bregu dhe Eduart Selamin.

Në lidhje me pyetjen, kreu i PD-së, është përgjigjur se me emrat e tjerë do të veprohet sipas rregullores së përcaktuar nga vetë Partia Demokratike.

/Opinion.al/

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>