Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Aksioni i opozitës/ Basha mbledh sot Kryesinë dhe ish-grupin parlamentar

Nga Ejona 0

Partia Demokratike ditën e sotme së bashku me aleatët do të vendosë për vijimin e aksionit opozitar pas nëntë protestave para Kryeministrisë dhe parlamentit.

Në orën 12:00 lideri demokrat do të mbledhë Kryesinë e partisë dhe ish-deputetët e grupit parlamentar. Ndërsa në orën 17:00 do të mblidhet Këshilli Kombëtar i Partisë Demokratike për të marrë vendimin final. Ndërkohë që sot para parlamentit pritet që të protestojnë të rinjtë e PD-së paralelisht me punimet e seancës plenare.

Kujtojmë se dje kryedemokrati zhvilloi një takim me kryetaren e LSI, Monika Kryemadhin.

Basha mbledh nesër kryesinë dhe ish-grupin parlamentar

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej