Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

1988, kur partia i jepte grekofonit Panajot Barka xhip AERO dhe rroba të mira për të bërë propagandën e Greqisë

Nga Media 0

Nga Arben Llalla

Grekofonit, Panajot Barka në vitin 1988, Partia i kishte dhënë makinë xhip AERO dhe rroba të mira për të bërë propagandën e Greqisë në emër të të drejtave të njeriut, ndërsa shqiptarët për një fjalë goje dënoheshin me 20 vite burg. Fotoja i përket periudhës komuniste, ndërsa sot në periudhën e demokracisë Barkat i kishim e i kemi ministra dhe deputetë. Thuhet se Vasilika Hysi deputete e PS është vajzë xhaxhai e Panajot Barkës, pa folur për Kosta Barkën që ka qenë ministër dhe deputet me PD.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej