Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Zjarr te dera e Bashkisë, banorët: Policia është me ne (live)

Nga Media 0

Pasi Erion Veliaj nuk iu përgjigj ftesës për të biseduar me ta, banorët e “Astirit” kanë hedhur shashka, tymues dhe vezë në drejtim të kordonit policor që rrethonte godinën. Më pas ata kanë tentuar të futen me forcë në ambientet e bashkisë ku ka filluar mbledhja e këshillit. Një zjarr i vogël është ndezur te dera e bashkisë, ndërsa banorët e shoqëronin me thirrjet: “Policia është me ne”.

Protesta e banoreve te "Astirit" ne diten e 13. Banoret proteste te Bashkia Tirane

Posted by Fax Web on Thursday, November 15, 2018

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej