Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Zgjedhjet 2017/ Tahiri mesazh komisionerëve të PS-së. Ja për çfarë i porosit

Nga Ejona 0

Një ditë para zgjedhjeve të përgjithshme në vend, ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri porosit komisionerët e Partisë Socialiste të bëjnë kujdes dhe të shmangin çdo provokim gjatë procesit zgjedhor.

Kreu i Partisë Socialiste në Tiranë shprehet se ajo çfarë duan është fitorja dhe jo të prishet procesi zgjedhor.

Mesazhi:

“Jemi 1 hap larg fitores ndaj faleminderit për angazhimin tënd.
Dy porosi:
1. Bej kujdes e tregohu vigjilent. Lexo manualin!
2. Shmang çdo provokim.
Ne duam të fitojmë, ata duan të prishin procesin.
FITORE FITORE”, shkruan Kryetari i PS Tiranë në mesazhin e tij për komisionerët.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej