Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Vuçiç në spital, këshilltarja zbulon si është gjendja e Presidentit

Nga Klodiana 0

Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiç, është shtruar me urgjencë në Spitalin Ushtarak në Beograd, për shkak të disa problemeve kardiake që ka pasur.

Lidhur me këtë ka reaguar këshilltarja e presidencës serbe, Suzana Vasiljevic, e cila ka thënë se Vuçiç do të vazhdojë të qëndrojë në spital.

“Shëndeti i presidentit është i qëndrueshëm, por ai do të vazhdojë të qëndroj në spitalin ushtarak”, ka thënë Vasiljevic.

Mediat serbe bëjnë me dije se Vuçiç është pranuar në Spitalin Ushtarak në Beograd në orët e vona të së premtes.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej