Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

VOX POP/ Qytetari: Virusi më i keq Edi Rama, që prej 7 vitesh (film)

Nga 27-shi 0

“A është rrezikuar Shqipëria nga koronavirusi?”, ishte kjo pyetja e një VOX POP-i, ku një qytetar i është përgjigjur ndryshe kësaj pyetje, duke thënë se kryeministri Rama është virusi më i keq në Shqipëri.

“Virusi më i keq Edi Rama, që prej 7 vitesh”-, u shpreh qytetari i irrituar ndaj qeverisjes së kryeministrit Rama.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej