Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Vijojnë pas-goditjet e tërmetit në Durrës, regjistrohen dy lëkundje në pak minuta

Nga Ejona 0

Vijojnë ende pasgoditjet e tërmetit tragjik që tronditi Shqipërinë më 26 nëntor.

Qendra evropiane e tërmeteve raporton se një tjetër lëkundje e fortë, me magnitudë 3.7 të shkallës Rihter është rregjistruar pak minuta më parë.

Lëkundja ka qenë 30 kilometra nga Durrësi dhe është regjistruar në orën 15:53.

Ndërkohë në orën 15:45 është ndjerë një tjetër tërmet me magnitudë 3.1 të shkallës rihter, 30 kilometra nga Durrësi.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej