Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Vijnë në jetë trinjakë në maternitetin “Koço Gliozheni” në Tiranë

Nga 27-shi 0

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka dhënë lajmin e arrdhjes në jetë të trinjakëve në maternitetin “Koço Gliozheni” në Tiranë.

Përmes një statusi në Facebook, Manastirliu e ka përshkruar si një gëzim të madh, ndërsa bebet e ardhura në jetë gëzojnë shëndet të plotë.

“Trinjakë në maternitetin “Koço Gliozheni” në Tiranë. Një gëzim i madh për familjen dhe për stafin mjekësor që i ka shërbyer me përkushtim të porsalindurve në terapinë intensive dhe tashmë gëzojnë shëndet. Familja e re nga Tirana ka përfituar edhe bonusin e bebes prej 3,6 milion lekë për trinjakët”, shkruan Manastirliu.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej