Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Vidhen mbi 50 makina gjatë mbrëmjes së pelegrinazhit në Kishën e Shna Ndout në Laç

Nga Ejona 0

Vijojnë episodet e pakëndshme të vjedhjeve nëpër vendet e shenjta, kësaj here në kishën e Shna Ndout në Laç.

Mbrëmjen e 12 qershorit qindra pelegrinë kaluan natën në kishën e Shna Ndout, ndërsa persona të paidentifikuar kanë vjedhur mbi 50 makina gjatë mbrëmjes. Ndërkohë policia në këto ditë ka shtuar masat e sigurisë, por sërish është regjistruar ky akt i rëndë.

Mësohet se edhe qytetarët vendas nuk janë treguar aspak mikpritës duke u marrë vizitorëve para nga dy-tre herë për parkingje.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej