Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Dekreti i Presidentit/ Kryetarët e bashkive të PDIU urdhërojnë lirimin e ambienteve të KZAZ-ve

Nga Klodiana 0

Kryetarët e bashkive të PDIU ka kërkuar lirimin e ambienteve të zëna nga ana e KZAZ-ve për zgjedhjet e 30 qershorit.

Gjithashtu kryetarët e Bashkive kanë kërkuar heqjen e listës përfundimtare të zgjedhësve të publikuar dhe të afishuar në institucionet arsimore ne adminitrim dhe në pronësi të Bashkive të Peqinit dhe të Rrogozhinës.

Pas dekretit të presidentit Ilir Meta që shtyn zgjedhjet e 30 qershorit, deri më tani janë bërë kërkesa nga disa bashki në veri dhe jug të vendit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej