Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Video u bë virale, shqiptari i përgjigjet komentuesve: Faleminderit patëriotëve, jetojmë me djersë

Nga Klodiana 0

“Flm për të gjithë shqiptarët se e shoh se sa të dashur jemi si komb sa kurr se kemi dashur njëri tjetrin unë jam personi në fjal dhe kjo vidjo u bë nga një pipino që mendoi se jemi hajduta ndërsa ne se dimë ca ore vim në shtëpi nga puna flm për të gjith ata patriot që shajn se ne shiptarët vdesim për dallavere këtë punë bëj ktu në Itali, të ndershme dhe të pastër flm të gjithëve”, shkruan ai në koment.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej