Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Video nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës për të gjithë ata që do shkojnë të bëjnë pazar të hënën (film)

Nga 27-shi 0

Kryeministri Edi Rama ka kërkuar falje për videon e postuar pasditen e kësaj të shtune ku thoshte se është bërë në Spanjë, ndëkohë pamjet ishin nga një protest antiqeveritare në Algjeri.

Shefi i qeverisë përmes një postimi në rrjetin social Facebook, kërkoi edhe ndjesë, lidhur me këtë rrjetet sociale kanë ironizuar me “Fake News-in” e Edi Ramës duke publikuar videon nga “Shtetet e Bashkuara të Amerikës”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej