Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Vetëkarantinohet në shtëpi tregtari me 4 familjarët e tij, kishte ardhur nga Italia

Nga Ejona 0

Ditën e sotme, një tregtar bashkë më familjen e tij janë vetëizoluar në karantinë shtëpiake në qytetin e Përmetit pasi sapo ishin kthyer nga Italia përmes Aeroportit të Rinasit.
Bëhet fjalë për S.P 49 vjeç të cilit i është sugjeruar nga ISHSH Gjirokaster dhe Policia e Përmetit të vetëkarantinohej në ambjentet e shtëpisë së bashku me katër pjestarët e tjerë të familjes.
Njëkohësisht ai ka ulur edhe qepenat e supermarketit të tij në qytetin e Përmetit për të parandaluar çdo rrezik të mundshëm kundrejt klientëve të tij.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej