Vdis që të bëhesh i famshëm në Shqipëri, realizo ëndrrën tënde!

Duhet të lëçisni

Ndërpriten kontratat e spitaleve me mjekët specializantë, reagon operatori

Operatori i Shërbimeve te Kujdesit Shëndetësor ka reaguar në lidhje me lajmet për ndërprerje të kontratave të specializanteve. Në një njoftim për shtyp, ai sqaron...

Sekuestrohen 300 kilogramë kokainë e fshehur në një kamion në Portin e Durrësit

Policia e Shtetit ka sekuestruar 300 kilogramë kokainë të fshehur në një kamion në Portin e Durrësit. Në njoftimin zyrtar të policisë bëhet me dije...

Rikonstruksioni i kabinave elektrike/ OSHEE: Në këto zona të Tiranës nuk do të ketë energji elektrike

Operatori për Shpërndarjen e Energjisë Elektrike (OSHEE) ka dhënë njoftimin për ndërprerjen e energjisë elektrike gjatë ditës së nesërme në disa zona të Tiranës....

Përplasje në Jeruzalem, 9 të plagosur dhe dhjetëra të arrestuar

Dhjetë palestinezë u arrestuan sot pas përplasjeve me policinë izraelite në Sheshin Temen në Jeruzalemin Lindor, gjatë të cilave nëntë njerëz u plagosën. Rreth 1000...

Ju ka ngelur peng diçka në jetë? Mos u shqetësoni! Agjencia “Me krahë të lehta” realizon ëndrrën tuaj pasi të vdisni.

Nuk ka rëndësi nëse jeni studente, fshatare, pensioniste apo gazetare. I njohur apo i panjohur, kushdo që të jeni, ne ju garantojmë se do të bëheni të famshëm menjëherë pasi të vdisni. Realizo ëndrrën shqiptare. Vdis pa të të duam!

Motoja jonë: Askush në jetë, VIP në vdekje!

Çfarë ofrojmë?

Mbulim të menjëhershëm të vdekjes suaj. Ne do ju dërgojmë me të shpejtë në vendngjarje të gjitha llojet e mediave duke filluar nga televizionet, shtypin, portalet madje edhe radion.  Do ju shpjegojmë njerëzve me detaje  sesi vdiqët, nga se vdiqët dhe çfarë po bënit kur ju gjeti vdekja por edhe para saj. Një CV e detajuar e juaja do t’i jepet publikut dhe më pas kjo do të shoqërohet me intervista të familjarëve të afërt dhe të largët, të mësuesve, doktorëve, shokëve të shkollës, komshijve dhe bashkëfshatarëve. Nuk do të mungojnë as intervistat me njerëz të rastësishëm që as ju njihnin fare. Gjithashtu publiku do të njihet me shijet tuaja në të veshur, të ngrënë si dhe çfarë muzike dëgjonit. Nëse vdekja është si pasojë e vrasjes, rriten shanset që ne t’ju bëjmë akoma edhe më të njohur.

Agjencia jonë ju siguron se pasi të shkoni, nga pas do të ketë vetëm fjalë të mira. Ne ju garantojmë mallëngjimin e të gjithëve madje edhe të atij që ju vrau.

Çfarë duhet të bëni dhe cilat janë kostot?

Asgjë. Ju thjesht duhet të vdisni pa paguar asnjë lekë. Çdo shërbim do të jetë falas. Ne ju sigurojmë një shërbim cilësor dhe të garantuar. Pa merak. Vdekja juaj do të jetë argëtimi jonë. Me krahë të lehta!

Vdis që të bëhesh i famshëm, realizo ëndrrën tënde!

Më shumë shkrime

Lër një përgjigje

Ju lutem lini komentin tuaj!
Ju lutem vendosni emrin këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

E Freskët taze

Ndërpriten kontratat e spitaleve me mjekët specializantë, reagon operatori

Operatori i Shërbimeve te Kujdesit Shëndetësor ka reaguar në lidhje me lajmet për ndërprerje të kontratave të specializanteve. Në një njoftim për shtyp, ai sqaron...

Sekuestrohen 300 kilogramë kokainë e fshehur në një kamion në Portin e Durrësit

Policia e Shtetit ka sekuestruar 300 kilogramë kokainë të fshehur në një kamion në Portin e Durrësit. Në njoftimin zyrtar të policisë bëhet me dije...

Rikonstruksioni i kabinave elektrike/ OSHEE: Në këto zona të Tiranës nuk do të ketë energji elektrike

Operatori për Shpërndarjen e Energjisë Elektrike (OSHEE) ka dhënë njoftimin për ndërprerjen e energjisë elektrike gjatë ditës së nesërme në disa zona të Tiranës....

Përplasje në Jeruzalem, 9 të plagosur dhe dhjetëra të arrestuar

Dhjetë palestinezë u arrestuan sot pas përplasjeve me policinë izraelite në Sheshin Temen në Jeruzalemin Lindor, gjatë të cilave nëntë njerëz u plagosën. Rreth 1000...

Kurti në Vjenë: Kosova dhe Serbia të bëjnë deklaratë të paqes me zotim për mos-sulmim

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, këtë të premte ka qenë pjesë e Samitit të gjashtë shteteve të Ballkanit Perëndimor, i cili është mbajtur në...