- Advertisement -

TAG

VIP

V.I.P-at e Tiranës, maskarenjtë që e kanë bërë shqiptarin të urrejë vendin e tij

Nga Kristo Zharkalli Vitet e fundit dendur dëgjojmë dhe lexojmë për të ashtuquajturit VIP-at e Tiranës dhe të shqiptarëve kudo në botë. Shumë herë pyesim...

Futbollistëve të Kombëtares iu mohohet nisja nga terminali VIP në Rinas

Kombëtarja shqiptare nis përgatitjet për ndeshjen me Skocinë, me një problem që nuk ka aspak lidhje me aspektin sportiv. Kuqezinjtë, të cilët do të...

Sherr në tribunën VIP, sulmohet presidenti Safet Gjici

Sherr në tribunën VIP, tension në fushë, polemika për një penallti dhe ofendime pa fund thuajse gjatë gjithë ndeshjes. 90 minutat e luajtura dje...

Për VIP-at prej vërteti dhe të pacipët e portaleve

Nga Iva Tiço Diku në vitin e dytë ose të tretë të punës sime si gazetare, bashkëpunoja me revistën “Spektër”, ku kishim çelur një rubrikë,...

Vdis që të bëhesh i famshëm në Shqipëri, realizo ëndrrën tënde!

Ju ka ngelur peng diçka në jetë? Mos u shqetësoni! Agjencia “Me krahë të lehta” realizon ëndrrën tuaj pasi të vdisni. Nuk ka rëndësi nëse...

VIP-at që garojnë bashkë me Veliajn në Maratonën e Tiranës

Më shumë se 2500 vrapues nga 40 vende të ndryshme të botës po vrapojnë sot në kryeqytet në Maratonën e Tiranës. Midis vrapuesve marrin pjesë...

Injoranca, si agresion kombëtar!!!

Nga Brizida Gjikondi Në Shqipëri disa e shpërendajnë injorancën disa e pësojnë, mbas viteve 90, raportet janë përmbysur në favor të kategorisë së parës. Tashmë...

Po blinte kokainë tek një shqiptar, arrestohet aktori italian

Një aktor i njohur italian është arrestuar një ditë më parë, pasi është kapur duke blerë drogë të llojit kokainë nga një shqiptar 32-vjeçar,...

Ku do t’i gjejë ndërrimi i viteve këta vipa shqiptarë? (foto)

Këto ditë të fundit të muajit dhjetor janë të përfshira nga atmosfera festive. Buzëqeshje, energji pozitive, biseda të ngrohta pranë oxhakut, ambiente të ndriçuara...

Para dhe pas, ndryshimet drastike të 15 VIP-ave

Flokë lejla, kirurgji plastike, humbje peshe prej 50 kg, ndryshime radikale në imazh – është e mahnitshme ajo që bëjnë të famshmit për t’u...

Latest news

Makina fluturon në ajër motorin e Fast food-it në Korçë, transportohet me urgjencë në spital drejtuesi

Një aksident i rëndë ka ndodhur në qytetin e Korçës, ku një automjet është përplasur me një motor ‘Fast foodi’ në zonën e auajtur...

Masakroi me shkop babain në Roskovec, Gjykata e Fierit jep masën e sigurisë për 25-vjeçarin

Gjykata e rrethit gjyqesor ne Fier ka dhene sot vleresimin e ” mases se arrestit me burg ” per 25 vjecarin Erdis Rapi, i...

Sherr mes të rinjve, i mituri shqiptar qëllon me armë zjarri bashkëmoshatarin

Një tentativë vrasje ka ndodhur ditën e shtunë në Podujevë të Kosovës, kur një i mitur ka plagosur një bashkëmoshatar. Policia bën të ditur se...

Fiksimi çon pas hekurave 29-vjeçarin nga Elbasani

Një 29-vjeçar nga Elbasani është vënë në pranga pasi përndiqte një shtetase. Sipas policisë, shtetasi me inicialet S.B kërcënonte dhe përndiqte vazhdimisht nëpërmjet telefonit...

Arvanitët janë vendas dhe themeluan Greqinë e Re

Nga Ejup Shabani Në kuadër të festës së 7 Marsit, ditës së hapjes së shkollës së parë shqipe, në Qendrën e Kulturës në Kërçovë “Koço...
- Advertisement -