Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Vdes në rrethana të mistershme 44 vjeçari shqiptar në Itali

Nga Ejona 0

Një 44 vjeçar shqiptar ka ndërruar jetë në mënyrë të mistershme pasi ishte gjetur në gjendje kritike në rrugën “Fior di Vetta” në qytetin e Pratos, Itali.

Sipas mediave italiane, 44-vjeçari shqiptar është gjetur i mbuluar në një rrugicë, qytet në të cilën jetonte prej 15 vitesh.

Trupi është gjetur nga disa kalimtarë të rastit të cilët dhanë alarmin se burri i gjetur ishte në gjendje të rëndë.

Një ditë më pas, ai ka humbur jetën në spital si pasojë e hemoragjisë cerebrale.

Policia ka nisur hetimet për këtë vdekje të mistershme, ndërsa nga të dhënat e para mësohet se nuk janë gjetur shenja dhune në trupin e 44-vjeçarit shqiptar.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej