- Advertisement -

TAG

hemoragji cerebrale

Pësoi hemoragji cerebrale, aktori shqiptar Bruno Shllaku shtrohet me urgjencë në spital

Aktori i njohur shqiptar Bruno Shllaku ditën e djeshme mësohet se është shtruar në QSUT, pasi ka pësuar hemoragji cerebrale. Fatmirësisht mësohet se gjendja e...

Vdes në rrethana të mistershme 44 vjeçari shqiptar në Itali

Një 44 vjeçar shqiptar ka ndërruar jetë në mënyrë të mistershme pasi ishte gjetur në gjendje kritike në rrugën “Fior di Vetta” në qytetin...

Hemoragji cerebrale, Sir Alex Ferguson operohet urgjentisht në spital

Ish-trajneri i Manchester United, Sir Alex Ferguson i është nënshtruar një operacioni urgjent si pasojë e një hemoragjie cerebrale. Fansat e Manchester United kanë kërkuar...

Tefta Radi: Të lutemi të gjithë për shërimin e Françeskut (film)

Tefta Radi, bashkëshortja e kantautorit Françesk Radi shprehet mes lotësh se gjendja e bashkëshortit të saj është e rënduar. Në një video të publikuar në...

Kantautori Françesk Radi pëson hemoragji cerebrale. Tefta Radi apel për kurim jashtë vendit

Këngëtari dhe kantautori i njohur Françesk Radi është shtruar në gjendje të rëndë në Qendrën Spitalore Universitare "Nënë Tereza", pasi ka pësur hemoragji cerebrale. Ai...

Latest news

Makina fluturon në ajër motorin e Fast food-it në Korçë, transportohet me urgjencë në spital drejtuesi

Një aksident i rëndë ka ndodhur në qytetin e Korçës, ku një automjet është përplasur me një motor ‘Fast foodi’ në zonën e auajtur...

Masakroi me shkop babain në Roskovec, Gjykata e Fierit jep masën e sigurisë për 25-vjeçarin

Gjykata e rrethit gjyqesor ne Fier ka dhene sot vleresimin e ” mases se arrestit me burg ” per 25 vjecarin Erdis Rapi, i...

Sherr mes të rinjve, i mituri shqiptar qëllon me armë zjarri bashkëmoshatarin

Një tentativë vrasje ka ndodhur ditën e shtunë në Podujevë të Kosovës, kur një i mitur ka plagosur një bashkëmoshatar. Policia bën të ditur se...

Fiksimi çon pas hekurave 29-vjeçarin nga Elbasani

Një 29-vjeçar nga Elbasani është vënë në pranga pasi përndiqte një shtetase. Sipas policisë, shtetasi me inicialet S.B kërcënonte dhe përndiqte vazhdimisht nëpërmjet telefonit...

Arvanitët janë vendas dhe themeluan Greqinë e Re

Nga Ejup Shabani Në kuadër të festës së 7 Marsit, ditës së hapjes së shkollës së parë shqipe, në Qendrën e Kulturës në Kërçovë “Koço...
- Advertisement -