Vasili: Pse nuk hetohet dhe ndalohet Rama për 120 mln e Becchettit

Duhet të lëçisni

Basha i refuzoi ftesën për bashkëpunim, Rama: Shqiptarët duan bashkim

Kryeministri Edi Rama ka vijuar replikën në distancë me kryetarin e opozitës Basha, pas refuzimit që ky i fundit i bëri një ftese televizive...

Liverpuli nuk kalon dot “murin” Real Madrid, skuadra e Zidanit sfidon Çelsin në gjysmëfinale (film)

Nuk ka surpriza! Reali i Madridit kalon në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve. Skuadra e Zinedin Zidan, u mjaftua me një barazim 0-0 në...

Bashkëpunim pas 25 Prillit? Premtimi i Bashës: Rama nuk do jetë kurrë pjesë e qeverisjes sonë

Lulzim Basha u kërkon qytetarëve që të votojnë Partinë Demokratike në 25 prill për të larguar Edi Ramën dhe të rrinë të qetë. Duke...

U la jashtë listave, Bushati akuzon Ramën: Po strehon në PS ekzekutorë

Ish-ministri i Jashtëm Ditmir Bushati ka akuzuar ashpër kryeministrin Edi Rama se po strehon në listat e PS-së ekzekutorë. Në një komunikim në Instagram...

Lidhur me urdhër-arrestet për ndalimin e tre kontrollorëve të AlbControl, nënkryetari i LSI Petrit Vasili, shprehet se askush nuk e beson më këtë prokurori dhe SPAK që nuk heton dhe ndalon Edi Ramën.

Në një reagim në Facebook ,Vasili shprehet se Rama që i shkakton shqiptarëve 120 milionë dëm me çështjen “Becchetti” as hetohet dhe as ndalohet.

Reagimi i plotë i Vasilit:

Askush nuk e beson më këtë Prokurori dhe SPAK, që nuk heton e ndalon Edi Ramën!

Dje menjëherë pas daljes në Oponion te Fevziu një zonjë kontrollore e trafikut ajror Flora Ndreca shoqërohet në Polici.

Edi Rama, që ju shkakton shqiptatëve 120 milion euro dënim për Becchetin nuk hetohet dhe as ndalohet.

Edi Rama, që shantazhon publikisht me vaksinën nuk hetohet dhe ndalohet.

Edi Rama, që shantazhon mësuesit e mjekët me vendin e punës nuk hetohet dhe nuk ndalohet.

Edi Rama, që shantazhon punonjësit e policisë që dënoncojnë trafikantet e dhunuesit nuk hetohet e ndalohet.

Edi Rama, që i thotë policisë hidhni uniformat dhe bëni vota për rilindjen nuk hetohet dhe nuk ndalohet.

Këtë prokurori të kapur turpërisht nga rilindja nuk e beson më askush dhe nuk i duhet as dreqit!!

Më shumë shkrime

E Freskët taze

Basha i refuzoi ftesën për bashkëpunim, Rama: Shqiptarët duan bashkim

Kryeministri Edi Rama ka vijuar replikën në distancë me kryetarin e opozitës Basha, pas refuzimit që ky i fundit i bëri një ftese televizive...

Liverpuli nuk kalon dot “murin” Real Madrid, skuadra e Zidanit sfidon Çelsin në gjysmëfinale (film)

Nuk ka surpriza! Reali i Madridit kalon në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve. Skuadra e Zinedin Zidan, u mjaftua me një barazim 0-0 në...

Bashkëpunim pas 25 Prillit? Premtimi i Bashës: Rama nuk do jetë kurrë pjesë e qeverisjes sonë

Lulzim Basha u kërkon qytetarëve që të votojnë Partinë Demokratike në 25 prill për të larguar Edi Ramën dhe të rrinë të qetë. Duke...

U la jashtë listave, Bushati akuzon Ramën: Po strehon në PS ekzekutorë

Ish-ministri i Jashtëm Ditmir Bushati ka akuzuar ashpër kryeministrin Edi Rama se po strehon në listat e PS-së ekzekutorë. Në një komunikim në Instagram...

Prangoset në Mal të Zi superndërtuesi i privilegjuar i Ramës dhe Veliajt

Ndalohet në Mal të Zi, Pashk Rrapi, i njohur edhe si Anton Gjini ndryshe. Ai është ndaluar për llogari të Interpolit, pasi kërkohet nga...