Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Vasili ironizon qeverinë Rama: Lekët të mos shkojnë dëm, si ato të Reformës në Drejtësi

Nga Ejona 0

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale pasi ka përshëndetur Konferencën e Donatorëve, nuk ka lënë pa ironizuar edhe qeverinë Rama.
Ky i fundit shprehet se ka shumë rëndësi që lekët të mos shkojnë dëm, si ato të reformës në drejtësi, që sipas tij, u tretën si kripa në ujë.
Postimi i plotë Petrit Vasilit:
Ka shume rendesi qe leket e donatoreve per termetin te mos shkojne dëm si ato te Reformes ne Drejtesi qe u treten si kripa ne uje dhe prodhuan vetem kapjen mafioze te shtetit nga rilindja.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej