Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Trump bashkëpunon me Putin: Duhet të shkurtojmë 10 milionë fuçi nafte në ditë

Nga Ejona 0

Presidenti rus Vladimir Putin, ka thënë se vendi i tij është i gatshëm të bashkëpunojë me administratën e Trump, për të ndaluar rënien e çmimeve të naftës.

Komentet e tij vijnë pas një telefonate me Presidentin Trump në fillim të kësaj jave.

Putin gjithashtu vuri në dukje se prodhimi ditor i naftës duhet të ulet me rreth 10 milion fuçi, pasi ka kërkesë më të ulët për shkak të koronavirusit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej