Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Tragjike në Rusi/ Studenti ekselent vret nënën, motrat, gjyshërit dhe më pas veten (foto)

Nga Ejona 0

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Rusinë ku një student 16 vjeçar ka vrarë të gjithë anëtarët e familjes së tij.

Bëhet fjalë për shtetasin e identifikuar si Timur Kimaletdinov, student i shkëlqyer në mësime me të gjitha notat A.

16 vjeçari rus masakroi nënën e tij, motrat binjake katër vjeçe dhe dy gjyshërit.

Më pas, ai ka vrarë veten, raportojnë mediat lokale ruse.  Ai tha se i donte gjyshërit e tij, e nuk kuptohet pse i ka ekzekutuar ata.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej