Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Tensione gjatë konstituimit të këshillit bashkiak të Shkodrës, Greta Bardeli: Turp! Hipokrizi! (Film)

Nga 27.al 0

Kryetarja e Këshillit të Qarkut Shkodër dhe njëherësh nënkryetarja e PD-së, Greta Bardeli ka hyrë brenda sallës, ku po konstituohej Këshilli Bashkiak i Shkodrës, ku është ngritur në mes të mbledhjes dhe ka hedhur akuza ndaj Partisë Socialiste dhe mbledhjes që po organizohej.

” Kjo është mbledhje ilegjitime. Keni shkelur me këmbë për 45 vite qytetin tim. Do mbani përgjegjësi, jo vetëm kushtetuese, por edhe penale. Është turp!” -, ka thënë kryetarja e Këshillit të Qarkut Shkodër, Greta Bardeli  në mes të mbledhjes.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej