Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Tragjike/ Makinat bëjnë garë me njëra-tjetrën, humb jetën 18 vjeçari

Nga Ejona 0

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur në orët e para të kësaj të hënë në Maqedoninë e Veriut.

Mësohet se në aksident janë përfshirë dy makina të tipit “Audi” dhe “Renualt”, të cilat kanë humbur kontrollin dhe kanë përfunduar në park. Si pasojë ka mbetur i vdekur një 18-vjeçar.

Mediat vendase raportojnë se makina ishin përfshirë në garë me njëra tjetrën dhe ishin me shpejtësi jashtë normave të lejuara.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej