Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Tmerri/ Në 2015 TG3 Leonardo fliste për krijimin e Koronavirusit në laborator në Kinë (film)

Nga 27.al 0

Shkencëtarët kinezë kanë krijuar një virus që shkakton pneumoni të mushkërive nga lakuriqët dhe minjtë. Sipas tyre kjo ishte e nevojshme vetëm për qëllime studimore, por në atë kohë shkaktoi shumë protesta.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej