Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“Ti je kapiteni ynë”, të rinjtë surprizojnë Bashën për ditëlindje (film)

Nga Klodiana 0

Kreu i PD-së Lulzim Basha feston sot 45-vjetorin e lindjes, ndërsa nuk kanë munguar as tufat me lule dhe urimet në drejtim të tij.

Ndërkohë që një grup të rinjsh i kanë organizuar atij një pritje dhe në sallën e konferencave të PD-së, ku i kanë dhuruar në mënyrë simbolike dhe shiritin e kapitenit.

Në statuset e bëra në rrjetet sociale të rinjtë e FRPD-së shkruan: Edhe 100 kapiteni ynë!

Publiée par Oligert Musta sur Mercredi 12 juin 2019

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej