Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Tërmeti i fuqishëm rikthen frikën në Durrës, qytetarët dalin në rrugë (film)

Nga 27.al 0

Një lëkundje tërmeti është regjistruar pak momente më parë, e cila është ndjerë në Tiranë, Durrës dhe zonat përreth.

Paraprakisht se tërmeti ka një magnitudë prej 5.5 ballësh, ndërsa një tjetër lëkundje më e vogël u regjistrua pak më vonë.

Epiqendra e tërmetit ishte pranë fshatit Hamallaj në Durrës.

Në qytetin bregdetar qytetarët në panik e sipër kanë dalë në rrugë.

/syri.net/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej