Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“Tërmet Peçi pronar i arave me kanabis në Tepelenë”

Nga Klodiana 0

Ish-kryeministrit Sali Berisha, ka postuar në facebookun e tij mesazhin e një qytetari ku shkruan se pronari i arave me kanabis në Tepelenë është Tërmet Peçi.

Sipas tij në një aksion të fundit të policisë janë asgjësuar 17 mijë rrënjë kanabis, por policia ka njoftuar vetëm për 300 të tilla, pasi parcelat, siç thotë denoncuesi i përkisnin, kryebashkiakut Tërmet Peci.

Statusi i Berishës
Mashtrimi i radhës i narkopolicisë!

Denoncohet Tërmet Peçi si pronar i arave të kanabisit.

Lexoni denoncimin e policit dixhital! sb

Mirmëngjes dr jam polic i antidrogës, Tepelena është e mbushur me parcela kanabisi, para tre ditësh policia në Tepelenë ka asgjësuar 17 mijë rrënjë kanabis në dhe ka bërë njoftim për shtypë për 300 rrënjë, e gjithë sasia është e Tërmet Pecit. Nga burim i sugurt është e gjithë zona e Tepelenës është plotë me parcela në mbrojtje nga Tërmer Peci. Kjo situatë sipas informacioneve është në gjithë teritorin e Shqipërisë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej