Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Tërmet në Shqipëri/ Lëkundje të tjera në tokë

Nga Ejona 0

Ditën e sotme të tjera lëkundje tërmeti janë ndjerë në Shqipëri.

Këtë herë në rrethin e Korçës.

Raportohet që lëkundjet kanë qenë të lehta dhe të papërfillshme, por prapë se prapë kanë krijuar panik te njerëzit.

Tërmeti ka qenë me magnitudë 3.3 ballë dhe me thellësi 1 km, 130 km në lindje të Tiranës.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej