Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Tërmet 3.6 ballë ndjehet fort në Tiranë. Ja ku ka qenë epiqendra e tij

Nga 27.al 0

Janë ndjerë lëkundje të forta tërmeti në Tiranë. Raportohet që forca e tërmetit ka qenë 3.6 ballë të shkallës Rihter. Epiqendra e tërmetit mendohet të ketë qenë sërish në Durrës, 23 kilometra të Tiranës dhe 16 kilometra në Perëndim të Bulqizës.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej