Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Të shtëna me armë në Klos, dyshohet për të plagosur

Nga Ejona 0

Të shtëna me armë janë dëgjuar në zonën e Klosit ndërsa raportohet paraprakisht se ka mbetur i plagosur një person.

Ngjarja mësohet se ka ndodhur në fshatin Fullqet ndërsa nde nuk janë bërë të ditura shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes si dhe emrat e personave të përfshirë.

Policia është nisur drejt vendit të ngjarjes vetëm pak minuta më parë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej