- Advertisement -

TAG

te shtena me arme

Të shtëna me armë zjarri në qendër të Elbasanit

Të shtëna me armë zjarri raportohen në qendër të Elbasanit. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë, ku një person, i identifikuar si Arjan...

Të shtënat në Astir, dyshohet krim në familje

Të shtëna me armë zjarri janë shënuar në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur pak çaste më parë, ku dyshohet për një person të plagosur. Paraprakisht dyshohet...

Të shtëna me armë në Elbasan

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar para pak minutash në  qytetin e Elbasanit. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Emin Matraxhiu”, pranë stadiumit. Mësohet se...

U raportua për të shtëna me armë, policia: Ka ndërruar jetë një 67-vjeçar

Një ngjarje e pazakontë është regjistruar gjatë mesditës së kësaj të premteje. Mësohet se policia është njoftuar për të shtëna me armë zjarri në zonën...

Të shtëna me armë tek zona e teleferikut në Dajt

Të shtëna me armë zjarri raportohet të jenë dëgjuar tek zona e teleferikut në Dajt. Paraprakisht, dyshohet për konflikt në familje ndërsa banorët raportojnë për...

Të shtënat në Elbasan, policia: Personi vijon të qëllojë me armë, po bën rezistencë

Përmasa të rënda po merr ngjarja në Elbasan, ku një person pasi ka hapur zjarr ndaj policisë, ka plagosur dy kalimtarë. Policia bën të ditur...

Të shtëna me armë në Fier, plagoset 50-vjeçari

Të shtëna me armë janë regjistruar pak pas mesnate në Fier. Njoftohet se rreth orës 00:30, në lagjen Mbrostar-Ferko, Fier, është plagosur me armë...

Të shtëna me armë në Tropojë, plagoset punonjësi i policisë

Një person është plagosur me armë zjarri mesditën e kësaj të mërkure në Tropojë. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Bujan, si pasojë e një konflikti...

Të shtëna me armë në drejtim të një kompleksi në Yrshek

Të shtëna me armë janë regjistruar në drejtim të një kompleksi në Yrshek. Policia njofton se rreth orës 00:35, pas mesnate, në rrugën dytësore Tiranë-Vorë,...

Të shtëna me armë në Gjirokastrës, raportohet për një të plagosur

Të shtëna me armë janë regjistruar sot në Gjirokastrës, ku raportohet për një person të plagosur. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Valare. Deri më tani...

Latest news

Sondazhet që nuk bën Batoni e nxjerrin fituese opozitën, por nuk e masin vjedhjen e votës

Ky është përfundimi sintetik që arrin i mirënjohuri Genc Sejko. Me sarkazmën e tij të rrallë, Genci na rrëfen një të vërtetë të madhe;...

Rrena e Edi Ramës / COVAX do sjellë në muajin shkurt vetëm 3 % të vaksinave (film)

Gazetarja Klodiana Kapo e faktoje.al ka treguar në A-Show me Adi Krastën në Syri TV, lidhur mbi disa kërkesa që u ka dërguar ambasadave...

Xhevahir Zeneli: Në Amerikë punoja roje shkolle, ma vodhën pesë herë brenda javës (film)

Xhevahir Zeneli, aktori i rrallë në një rrëfim për jetën e tij artistike dhe personale, ka treguar për A-Show me gazetarin Adi Krasta, shumë...

11 viktima dhe 400 raste me Covid në Maqedoninë e Veriut

11 persona kanë humbur jetën gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoninë e Veriut. Ministria e Shëndetësisë raportoi se nga 2,327 testime të realizuara,  400...

Mike Pompeo akuzon Kinën për gjenocid ndaj pakicave turke dhe myslimanëve

Sekretari i Shtetit të SHBA, Mike Pompeo tha të martën se Kina po kryen gjenocid ndaj pakicave etnike turke të njohura si Ujgurët dhe...
- Advertisement -