- Advertisement -

TAG

Klos

Të shtëna me armë në Klos, dyshohet për të plagosur

Të shtëna me armë janë dëgjuar në zonën e Klosit ndërsa raportohet paraprakisht se ka mbetur i plagosur një person. Ngjarja mësohet se ka ndodhur...

Zbulohen detaje të reja mbi vrasjen në Klos, shkak i konfliktit dyshohet “një gardh”

Zbulohen detaje të reja nga vrasja e trefishtë në fshatin Xibër të Klosit. News 24 raporton se shkak i konfliktit tragjik mes dy vëllezërve Kujtim...

Klos/ Vëllai ekzekuton me kallashnikov babë e bir e më pas vret veten, policia jep detajet

Lidhur me ngjarjen e rëndë të ndodhur në fshatin Xibër të Bashkisë së Klosit, policia ka dhënë detajet e ngjarjes. Mësohet se dy vëllezërit Sali...

Aksidenti i rëndë në Klos, një i vdekur e një i plagosur

Një aksident i rënd me pasojë vdekjen ka ndodhur në aksin rrugor Klos-Dars. Mësohet se një makinë ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka...

Të shtëna me armë zjarri në Klos, një i plagosur

Të shtënat me armë zjarri kanë ndodhur ditën e sotme në zonën e Klosit. Raportohet se nga të shtënat ka mbetur një person i...

Qëndronin para qendrës së votimit, komisionerët e PS-së sulmojnë me leva dy vëllezërit në Burrel

Një 59-vjeçar, i identifikuar si Asllan Likursi dhe vëllai i tij janë dhunuar nga komisionerët e PS-së pasi qëndronin përpara qendrës së votimit. Mësohet se...

Nis seanca gjyqësore ndaj 9 të arrestuarve në Burrel dhe Klos/ Familjarët: Do i mbrojmë vetë fëmijët, 50 forca na terrorizuan

Seanca gjyqësore ka nisur rreth orës 09:00 për masën e sigurisë ndaj 9 të arrestuarve për dëmtimin e materialeve zgjedhore të KZAZ-ve 16 e...

Pas Burrelit, digjen materialet zgjedhore edhe në Klos

Pas Burrelit edhe në Klos janë djegur materialet zgjedhore. Pas situatës së tensionuar, mbështetës të opozitës kanë arritur të nxjerrin jashtë KZAZ 17 materialet...

Sherr në një lokal në Klos, plagoset me thikë 35-vjeçari

Një sherr banal në një lokal në Klos ka përfunduar me një person të plagosur. Ngjarja ka ndodhur paraditën e kësaj të premteje ku...

Shpërthen mina, plagosen 5 minatorë në Klos

Kontakti me një minë të pa plasur ka rrezikuar jetën e 5 minatorëve në Klos gjatë mesnatës.. Pesë minatorët janë plagosur në minierën e Shën Gjunit,...

Latest news

Kërkohej prej 10 vitesh nga policia, shqiptarin e “tradhton” facebook-u i gruas

Prej 10 vitesh shqiptari nga Vlora Shaqir Kalaj ishte në kërkim nga policia italiane, pasi ishte një nga të arrestuarit e operacionit “Non plus...

Vdekja e 23 të moshuarve pasi u vaksinuan në Norvegji, OBSH nis verifikimet

Organizata Botërore e Shëndetësisë ka nisur verifikimet për vdekjen e 23 të moshuarve në Norvegji, pasi u vaksinuan kundër koronavirusit. OBSH është në kontakt me...

Lajm i keq nga Pfizer, kompania do të zvogëlojë përkohësisht dërgesat e vaksinave në Europë

Kompania amerikane Pfizer, që momentalisht është prodhuesi më i mad hi vaksinave kundër koronavirusit, ka marrë vendimin që të zvogëlojë përkohësisht dëgimin e dozave...

Futen në grevë tre zyrtarë të Kryeministrisë në Kosovë

Tre zyrtarë të Zyrës së Kryeministrit në Kosovë kanë njoftuar se kanë hyrë në grevë. Këshilli Grevist që përbëhet nga Arben Krasniqi, Isa Hajdari...

Dalin shifrat në 24 orët e fundit: Shumë raste të reja me COVID-19, ulet numri i viktimave

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka bërë me dije shifrat e fundit sa i takon situatën së COVID-19. Në 24 orët e fundit në...
- Advertisement -