- Advertisement -

TAG

zhduket

Ishte futur në det për peshkim, zhduket 32 vjeçari në Durrës

Një peshkatar 32 vjecar, i identifikuar si Silvi Prifti është zhdukur në Durrës, në zonën e njohur si “Currila”. I riu kishte dalë me...

Zhduket avioni ushtarak me 38 persona në bord, autoritete dyshojnë të jetë rrëzuar

Një avion ushtarak i Kilit me 38 persona në bord është zhdukur ndërsa autoritetet dyshojnë se avioni është rrëzuar. Mediat e huaja raportojnë se operatorët...

Zhduket prej dy ditësh bariu në Leskovik

Prej dy ditësh, një bari rezulton i zhdukur në Leskovik. Ngjarja është denoncuar nga familjarët në polici të cilët bëjnë me dije se Dhimitër Baze rreth...

Zhduket prej 4 ditësh 20 vjeçarja shqiptare në Greqi

Një 20 vjeçare shqiptare është zhdukur prej katër ditësh në Pire, Greqi. Sipas mediave greke ajo quhet Juliana Osmani dhe që prej 22 tetorit, nuk...

Zhytet në liqenin e Como-s në Itali, zhduket futbollistja shqiptare Florjana Ismaili

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e djeshme në një liqen në Itali, ku janë zhdukur një shtetase shqiptare dhe një lojtar i...

Këlcyrë/ 18 vjeçari zhduket prej katër ditësh, dyshohet të jetë mbytur në lumin Vjosë

Një 18 vjeçar ka katër ditë që rezulton i zhdukur në qytetin e Këlcyrës. Ai quhet Matias Rizallari dhe familjarët e tij dyshojnë se mund...

Gjuetia e paligjshme në malin e Gramozit, dhia e egër drejt zhdukjes

Bledi Hoxha dhe Xhemal Xherri janë rojtarë e studiues të florës dhe faunës. Ata përshkojnë çdo ditë dhjetëra kilometra në terrene të vështira me...

Rrezikohet xhubleta shqiptare, thesar 4-mijëvjeçar i njerëzimit

Ekzemplari më i rrallë në botë dhe e mbijetuara e për më shumë se 4 mijë vjetëve, xhubleta shqiptare, rrezikon të zhduket. Ky ekzemplar i...

Dibër/ Rezultonte e zhdukur prej 7 ditësh, gjendet 36 vjeçarja

Një 36-vjeçare e cila prej shtatë ditësh rezultonte e humbur është gjetur sot nga policia e Dibrës. Pas denoncimit në polici nga vëllai i saj,...

Zhduket adoleshenti shqiptar në Britani

Një adoleshent me origjinë shqiptare ka humbur pa gjurmë në Britaninë e Madhe. Policia në Seaford u bën  apel qytetarëve atje që të japin të...

Latest news

Vetingu i politikanëve, Manjani: Seksi për popullin, por një spekulim i madh

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani komentoi në studion e “Opinion” nismën e Partisë Demokratike për vetting në politikë. Manjani tha ndër të tjera se...

Burri i ambasadores së Shqipërisë në BE me firmë MIKROKREDISH, ja si Elton Janina jep borxhe nga një apartament në ISH-BLLOK me mikrobankën qindra...

Ambasadorja e Shqipërisë në Bashkimin Europian prej 2014-ës është Suela Janina. Diplomate me 20 vite karrierë ka menduar që shqiptarëve përveç negociatave për hyrjen...

Mejdini: Vetëm BE ka investuar 42 mln euro për vetingun

Teksa PD ka propozuar vettingun e politikanve, gazetarja Fatjona Mejdini tha se ky proes është i kushtueshëm. Ne studion e "Opinion" ajo tha se për...

Bardhi: Drejtësia ka të dhëna për politikanë që rrinë gjithë ditën në telefon me kriminela

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion”.  Bardhi tha se organet...

Racakolli: Studentët e kulturuar do i bindim të vaksinohen

Zv/ministrja e Shëndetësisë Mira Rakacolli e ftuar në Radarin Informativ deklaroi se procesi i vaksinimit në radhët e studentëve është i domosdoshëm. Rakacolli tha se...
- Advertisement -