- Advertisement -

TAG

Ylli Ndroqi

Ylli Ndroqi: Këtë eksperiencë pak e kanë kaluar, por jemi kthyer në një kështjellë të fjalës së lirë (film)

Nga kjo e hënë (14 shtator) në RTV Ora dhe Ora News nis sezoni i ri televiziv, me rikthimin e emisioneve dhe nisjen e...

Gjykata e Apelit merr vendimin për pronat e Ylli Ndroqit

Gjykata e Posaçme e Apelit ka lënë në fuqi vendimin për sekuestrimin e pasurive të biznesmenit Ylli Ndroqi. Avokati i Ndroqit, Alban Qafa e cilësoi...

Akuzat për ‘sulm politik’, Ambasada e SHBA reagon pas sekuestrimit nga SPAK të pasurive të Ylli Ndroqit

Pas dosjes 339, sekuestrimi i pronave të biznesmenit Ylli Ndroqi është goditja e dytë më e madhe që ka bërë SPAK, që nga fillimi...

Vijnë dokumentet nga Italia: Sekretari i përgjithshëm i Ramës, avokati i Ylli Ndroqit

Avokatët e sipërmarrësit Ylli Ndroqi publikuan një dokument të gjykatës dhe prokurorisë italiane që rrëzon pretendimet për një çështje penale të regjistruar në vendin...

“Të ndiqet një proces i përgjegjshëm e i paanshëm”, Lëvizja Vetëvendosje: Të mbrohen të drejtat e punëtorëve, gazetaria dhe buxheti i shtetit

Lëvizja Vetëvendosje përmes një postimi në rrjetet sociale ka ngritur tre shqetësime të rëndësishme pas rastit të sekuestrimit të pasurive Ylli Ndroqit. Lëvizja Vetëvendosje i...

Me maska dhe të armatosur, FNSH mësyn ambientet e Ora News dhe Rtv Ora (foto + film)

Forcat të Ndërhyrjes së Shpejtë kanë mësyrë mesditën e sotme ambientet e Ora News dhe RTV Ora. Si të mos mjaftonte i nxehti i kësaj...

Kush janë prokurorët që kërkuan sekuestrimin e pasurisë së Ylli Ndroqit

Prokurorët e SPAK që kanë drejtuar hetimin pasuror të Ylli Ndroqit janë Vladimir Mara dhe Dritan Prençi. Në dokumentin e siguruar nga ABC News thuhet...

Ylli Ndroqi shoqërohet në Policinë e Tiranës

Pas vendosjes së sekuestros ndaj 26 pasurive, Ylli Ndroqi është shoqëruar në Policinë e Tiranës. Ndroqit do t’i komunikohet vendimi i GJKKO për sekuestrimin e pasurive, bazuar...

GJKKO vendos sekuestrimin e pasurive të Ylli Ndroqit

GJKKO ka vendosur sekuestrimin e pasurive të biznesmenit Ylli Ndroqi. Ky vendim është marrë pas hetimeve të Prokurorisë së Posaçme (SPAK), ku Ylli Ndroqi ishte...

Atmosferë kuq e zi në Marsejë

Tifozët kuq e zi kanë pushtuar qytetin francez Marsejë, atje ku zhvillohet sot ndeshja mes kombëtares shqiptare dhe asaj franceze. Tifozët e shumtë kuq...

Latest news

PDIU: Kryeministri nuk i shpëton dot Çamërisë me “efkaristo” dhe “ejvallah”

Partia Drejtësi Integrim dhe Unitet i ka bërë thirrje policisë të lirojë menjëhërë 26 protestuesit, të cilët sot tubuan për interesin kombëtar të Shqipërisë. Përmes një...

Tradhëtari/ Nuk tha një gjysëm fjale për Çamërinë dhe detin e shqiptarëve ia fali Greqisë

Gjatë konferencës me ministrin e Jashtëm grek, Nikos Dendias, Edi Rama nuk ka guxuar as ta përmendë Çështjen Çame. Nuk ka thënë një gjysëm...

Diktatura/ Policia dhunon protestuesit e PDIU-së dhe Çamërisë (galeria e fotove dëshmi)

Patriotët e PDIU-së, Shoqatës “Çamëria” dhe Vetëvendosjes janë dhunuar shtazërisht nga policia e Rilindjes. Ata nuk janë lejuar të ushtrojnë të drejtën e protestës paqësore,...

Protesta e PDIU, arrestohen disa nga simpatizantët, procedohen penalisht Shpëtim Idrizi, Mesila Doda dhe Bojken Abazi (film)

Ditën e sotme PDIU ka protestuar kundër vizitës së ministrit të Jashtëm, Nikos Dendias, teksa simpatizantët e saj janë marrë zvarrë nga policia, e...

Edita Tahiri: Nëse diplomacia tenton ta mbyll Çështjen Çame, atëherë hapet në protesta siç ndodhi sot

Ish-kryenegociatorja e Kosovës në dialogun me Serbinë, Edita Tahiri ka reaguar lidhur me protestën e mbajtur ditën e sotme nga Partia Drejtësi Integrim dhe...
- Advertisement -