- Advertisement -

TAG

Ylli Dylgjeri

Ylli Dylgjeri: Rifilloi Projekti i Fasadave “Kthimi në Identitet”

Investitorët: Edi Rama Projektuesi: Erion Velija Vlera e Projektit: xxxxxxxxx Miratoi: M. Rakacolli Zbatuese: A. Fico Ing: P. Pipero Data e fillimit: 10 Janar 2021 Data e përfundimit 25 Prill 2021

Ndaje mendjen Zoti Soreca me kë je, se na çave…

Në një status të tij në facebook Ylli Dylgjeri mundohet të shpjegojë dilemën ekzistenciale të zotit Luigj Soreka, i cili mirë që reagon si...

Sqarim, kush është gruaja e Bilalit?

Nga Ylli Dylgjeri U bënë disa telefonata kureshtarësh që më pyesin se cili është Bilali? Pse e tha Meta gruaja e Bilalit? Atëherë, si e di unë? Disa...

Një dhuratë për Herr Borchardt, për të parë nga afër publikun e revoltuar nga Rama

Nga Ylli Dylgjeri Një dhuratë për Herr Borchardt... Pas qëndrimeve prej mantenute të Shefit të OSBE-së në Tiranë Borchardt, u kujdesa t'i bëj një dhuratë. Dhe e...

Latest news

Basha i refuzoi ftesën për bashkëpunim, Rama: Shqiptarët duan bashkim

Kryeministri Edi Rama ka vijuar replikën në distancë me kryetarin e opozitës Basha, pas refuzimit që ky i fundit i bëri një ftese televizive...

Liverpuli nuk kalon dot “murin” Real Madrid, skuadra e Zidanit sfidon Çelsin në gjysmëfinale (film)

Nuk ka surpriza! Reali i Madridit kalon në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve. Skuadra e Zinedin Zidan, u mjaftua me një barazim 0-0 në...

Bashkëpunim pas 25 Prillit? Premtimi i Bashës: Rama nuk do jetë kurrë pjesë e qeverisjes sonë

Lulzim Basha u kërkon qytetarëve që të votojnë Partinë Demokratike në 25 prill për të larguar Edi Ramën dhe të rrinë të qetë. Duke...

U la jashtë listave, Bushati akuzon Ramën: Po strehon në PS ekzekutorë

Ish-ministri i Jashtëm Ditmir Bushati ka akuzuar ashpër kryeministrin Edi Rama se po strehon në listat e PS-së ekzekutorë. Në një komunikim në Instagram...

Prangoset në Mal të Zi superndërtuesi i privilegjuar i Ramës dhe Veliajt

Ndalohet në Mal të Zi, Pashk Rrapi, i njohur edhe si Anton Gjini ndryshe. Ai është ndaluar për llogari të Interpolit, pasi kërkohet nga...
- Advertisement -