- Advertisement -

TAG

xhensila myrtezaj

Xhensila Myrtezaj reagon për vrasjen e 25-vjeçarit: Sa vlerë ka jeta në këtë vend?

Të shumtë kanë qenë personazhet e njohur, që kanë reaguar për vrasjen e 25-vjeçarit Klodian Rasha, i cili u qëllua mesnatën e djeshme nga...

“O t’keqen nona”/ Versioni qesharak i këngës “Sekreti Im” nga Bes Kallaku

Bes Kallaku ka risjellë një version të ri të këngës "Sekreti Im", bashkëpunim ky mes dy këngëtarëve Xhensila Myrtezaj dhe Piro Çako. Ky hit u...

Pirro Çako zbulon “sekretin” e bashkëpunimit me Xhensilën

Kantautori Pirro Çako ka zbuluar se si lindi ideja e bashkëpunimit të tij me këngëtaren Xhensila Myrtezaj për projektin e tyre më të fundit...

Xhensila Myrtezaj bëhet nënë për herë të parë

Pak pas dasmës së bujshme të mbajtur ditën e parë të shtatorit që lamë pas, këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj, lajmëroi se ajo dhe...

Dhëndri i momentit poston fotot “alla Besi”: Doja një dasmë brenda pistës së aeroportit

Pasi mediat i bënë jehonë dasmës së Xhensila Myrtezajt dhe aktorit Bes Kallaku, tashmë dhëndri bëhet sërish protagonist me postimin e disa fotografive nga...

Bes Kallaku dhe Xhensila i japin fund beqarisë në një martesë sekrete

Dasma e tyre është komentuar në mediat rozë përgjatë gjithë vitit, por çifti ka zgjedhur që t’i japë fund beqarisë me një ceremony tejet...

Çifti i famshëm i estradës shqiptare do të kurorëzojnë martesën e tyre

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku do të martohen vitin që vjen 7 vite lidhje u kanë mjaftuar ciftit të famshëm të estradës shqiptare për të...

Latest news

Zgjedhjet në Shqipëri: Fushata risi në formë, jo në përmbajtje

Fushata elektorale në Shqipëri është në kulmin e saj, por diskursi politik zhvillohet jo me përballje konceptesh politike, por mbetet në nivelin e sulmeve...

Plagosja e policit në Berat, arrestohen tre vëllezër, në kërkim i katërti

Policia e Beratit ka arrestuar tre vëllezërit, pas sherrit të ndodhur mbrëmjen e kaluar në një lokal, ku u plagos edhe një efektiv policie. Në...

Albin Kurti dhe Vjosa Osmani marrin vendimin, ja kujt ia besojnë Shërbimin Sekret

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani dhe Kryeministri, Albin Kurti, kanë emëruar Petrit Ajetin, Drejtor të Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë (AKI). “Ajeti ka qenë aktiv...

Basha, bisedë me zv.Presidentin e KE: Në 100 ditët e para të qeverisjes hapim negociatat!

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka zhvilluar një bisedë online më zv. Presidentin e Komisionit Europian, njëkohësisht Komisioner për Mënyrën Europiane të jetesës,...

Plagosje me armë zjarri në Kavajë, plagoset në këmbë 34 vjeçari

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur mesnatën e kaluar në Kavajë. Policia njofton se është plagosur në këmbë shtetasi Sh. Sh., 34 vjeç, i...
- Advertisement -