Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“O t’keqen nona”/ Versioni qesharak i këngës “Sekreti Im” nga Bes Kallaku

Nga 27-shi 0

Bes Kallaku ka risjellë një version të ri të këngës “Sekreti Im”, bashkëpunim ky mes dy këngëtarëve Xhensila Myrtezaj dhe Piro Çako.

Ky hit u prit mjaft mirë nga publiku, duke shënuar mbi 7 milionë klikime në YouTube.

Besi nëpërmjet një video në Instagram, shijon tingujt e muzikës dhe adrenalinën e shpejtësisë së makinës, ku duket se i kalon 130km/h.

Ai është i veshur si një nëne ndërsa këndon bashkë me Xhensilën dhe Pirron tekstin e këngës.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej