- Advertisement -

TAG

viktima

26 vjeçari në Torovicë u vra nga grabitës të armatosur për paratë e qumështit

Një vrasje  ka ndodhur sot në orën 06 e 15 minuta në rrugën e vjetër të Torovicës në zonën që ndan Lezhën me Shkodrën. Policia...

Vdekja e policit, përplasi patrullën, djali i ish-deputetit të PS. Ja ngjarja…

Makina që duke ecur me shpejtësi tej normave të lejuara në Kamzë, aksidentoi furgonin e patrullës së Policisë duke shkaktuar vdekjen e një oficeri,...

Gjendet një person i vdekur në Pogradec

Policia njofton se një 47-vjeçar nga Pogradeci është gjetur i vdekur në hyrje të qytetit,  (tek ish-Ferma). Viktima është  shtetasi A.H, rreth 47 vjeç,...

Tiranë/ Gjendet një person i vrarë me plumb në gojë

Një person është gjetur pa jetë pranë repartit të RENEA-s. Viktima mësohet se është 69 vjeçari Gani Çela, i datëlindjes 1947, lindur në Përmet...

Pakistan/ Përplasen trenat, viktima dhe të plagosur

Si pasojë e përplasjeve të dy trenave në Pakistan, kanë humbur jetën të paktën 6 persona dhe 150 të tjerë kanë mbetur të plagosur. Aksidenti...

Lezhë, aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, një i vdekur, dy të plagosur

Një aksident i rëndë është shënuar sot paradite në aksin rrugor Rrëshen-Rrubik të “Rrugës së Kombit”, në vendin e quajtur Ura e Munazit ku...

Aksidenti në Velipojë, humb jetën 10 vjeçarja

Ngjarja ndodhi në vendin e quajtur "Sektor” Aksident në Velipojë. Viktima është një 10-vjeçare, e cila ka qenë rrugës për në shkollë. Ngjarja ka ndodhur...

Barbaria s’ka fund. Ja çfarë u gjet në trupat e viktimave

Ashtu siç ishte dyshuar që në momentet e para të ngjarjes së të martës në Belgjikë terroristët kanë përdorur gozhdë, vida, copëza metalike dhe...

Latest news

Vetingu i politikanëve, Manjani: Seksi për popullin, por një spekulim i madh

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani komentoi në studion e “Opinion” nismën e Partisë Demokratike për vetting në politikë. Manjani tha ndër të tjera se...

Burri i ambasadores së Shqipërisë në BE me firmë MIKROKREDISH, ja si Elton Janina jep borxhe nga një apartament në ISH-BLLOK me mikrobankën qindra...

Ambasadorja e Shqipërisë në Bashkimin Europian prej 2014-ës është Suela Janina. Diplomate me 20 vite karrierë ka menduar që shqiptarëve përveç negociatave për hyrjen...

Mejdini: Vetëm BE ka investuar 42 mln euro për vetingun

Teksa PD ka propozuar vettingun e politikanve, gazetarja Fatjona Mejdini tha se ky proes është i kushtueshëm. Ne studion e "Opinion" ajo tha se për...

Bardhi: Drejtësia ka të dhëna për politikanë që rrinë gjithë ditën në telefon me kriminela

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion”.  Bardhi tha se organet...

Racakolli: Studentët e kulturuar do i bindim të vaksinohen

Zv/ministrja e Shëndetësisë Mira Rakacolli e ftuar në Radarin Informativ deklaroi se procesi i vaksinimit në radhët e studentëve është i domosdoshëm. Rakacolli tha se...
- Advertisement -