- Advertisement -

TAG

valbona mezini

Kandidatja për Bashkinë e Vlorës ndan me ndjekësit foto provokuese nga plazhi

Kandidatja për Bashkinë e Vlorës në zgjedhjet e 30 qershorit ka nisur pushimet në këto ditë të nxehta korriku. Valbona Mezini duket se e ka...

Valbona Mezini shfaqet buzë detit e zhveshur: Helm për gjarpërinjtë

Kandidatja e Bindjes Demokratike për Vlorën në zgjedhjet e 30 Qershorit, Valbona Mezini, ka postuar sot një foto me rroba banje dhe e shtrirë...

Mezini: PD automjet privat “mos i fol shoferit” se del nga dritarja

Anëtarja e Kryesisë së PD-së Valbona Mezini, ka analizuar situatën brenda opozitës, ku sipas saj PD prej muajsh vuan nga një sindromë që për...

Valbona Mezini: Po me gazetarët ç’pati?

Ua qaj hallin gazetarëve të politikës në terren. Iu duhet të merren me lloj lloj mashtruesi, mediokri, pazarexhiu, hajduti që tranzicioni i uli në karriget...

Kritikët e Bashës shpallin platformën për ringritjen e PD

Nismëtarët e platformës së Lëvizjes për ringritjen e Partisë Demokratike kanë publikuar një dokument të plotë ku shpjegohen me detaje të gjitha problematikat brenda PD...

Pse nuk reagoi askush për dhunën e Gjanës ndaj një gruaje?

"Jemin Gjana dhunon verbalisht dhe tenton të godasë sekretaren." Ishte ky titulli i lajmit të bujshëm që mediat publikuan gjatë natës së mbrëmshme. Sot, pritej që...

Jam pasardhëse e një prej patriotëve të pushkatuar pa gjyq se foli, sot më turren se guxova të mendoj

Nga Valbona Mezini Duke ju falenderuar për të gjitha mesazhet tuaja dhe interesin që treguat në kohë reale dhe më pas, për të ndarë me...

Këtu jeta është më e lirë se një karikues, ne hidhërohemi nga një artist që i bën m* këtij sistemi

Nga Valbona Mezini Përditë vdesin turistë në këtë vend, sot vdiq një turist polak. Këtu jo që s’mund të bësh turizëm, por as mund të...

Latest news

Sherr me thika në qytetin e Durrësit, Policia vë në pranga një 51 vjeçar

Një sherr me thika ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Durrësit, ku një 51 vjeçar ka qëlluar me thikë një 55 vjeçar...

Çdo minutë që kalon përkthehet në para për kompanitë e mëdha, ja sa fitojnë ato

“Big Tech” pati një vit të madh suksesi në 2020-ën, pasi pandemia nuk i ndaloi 7 kompanitë më të mëdha të teknologjisë të rriteshin...

Aksidenti me dy viktima në Shkodër, SHÇBA: U arrestua një polic dhe një person tjetër

Një punonjës policie është arrestuar në Shkodër për shkak të aksidentit me dy viktima që ndodhi paraditen e sotme. SHÇBA Shkodër- Lezhë bën me dije...

“Krim zgjedhor i pafalshëm”, Petrit Vasili rendit të gjitha arsyet përse zgjedhjet e 25 prillit kanë rënë

Zv/Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili deklaroi këtë të martë se zgjedhjet e 25 prillit ranë pas provave që tregojnë shkeljet në...

Naomi Campbell i habit të gjithë, nënë për herë të parë në moshën 50-vjeçare (foto)

Supermodelja Naomi Campbell i ka surprizuar të gjithë ditën e sotme teksa ka zbuluar se është bërë nënë për herë të parë. Naomi ka...
- Advertisement -